Tampere

Käyntiosoite:

Åkerlundinkatu 11, 5. krs
33100 Tampere

Puh. 03 3138 0400
tampere.personnel@eezy.fi

Saapumisohjeet

Tampereen toimipisteemme sijaitsee rautatieaseman läheisyydessä osoitteessa Åkerlundinkatu 11. Toimistomme sijaitsee 5. kerroksessa. Rautatieasemalta on toimipisteeseemme muutaman minuutin kävelymatka. Pysäköinti onnistuu vaivattomimmin pysäköintihalleissa, esim. P-Tullintori tai P-Hämppi.

Ihmiset

Pirjo Aalto

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit


pirjo.aalto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Ahola

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 073 9308
johanna.ahola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tero Hassinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 388 3039
tero.hassinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Emilia Heinäsuo-Haavisto

Secretary

Johto ja hallinto

040 545 3210
emilia.heinasuo-haavisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Thomas Hynninen

Business Director

Johto ja hallinto

040 770 0234
thomas.hynninen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Iivanainen

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 7113
paivi.iivanainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Joni Juusola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 566 7391
joni.juusola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ulla Kauppi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 466 1062
ulla.kauppi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Konkka

Head of Psychologists, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Josefiina Jaakkola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 410 0437
josefiina.jaakkola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aleksi Mäkinen

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 304 6367
aleksi.makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piritta Nauha

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 8988
piritta.nauha@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assessment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Kehitys- ja tukitiimit: sihteerit ja henkilöarviointiassistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Taru Palokangas

Secretary

Johto ja hallinto

050 596 9184
taru.palokangas@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Perello

Search and Assessment Services Consultant

Myynti

Henkilöarviointi

050 598 3991
arttu.perello@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tuija Pulkkinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 359 5212
tuija.pulkkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Niina Rekola

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit


niina.rekola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Susanna Salo

Service Coordinator

Johto ja hallinto

050 476 2807
susanna.salo@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henri Soininen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

045 353 3337
henri.soininen@eezy.fi
Ota yhteyttä