Yhteystiedot

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot. Olitpa sitten osaajan tai työnantajan roolissa, Eezy Personnel on valmiina auttamaan sinua onnistumaan.
Vinkkaamme sinua tutustumaan myös Ajankohtaista-osioon, josta löydät uusimmat blogit ja uutiset alalta.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.


Toimipisteemme

Helsinki

Maistraatinportti 1, 2. krs.
00240 Helsinki

Puh. 0108 20 1800
eezypersonnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Tampere

Åkerlundinkatu 11, 5. krs
33100 Tampere

Puh. 0108 20 1800
eezypersonnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku

Puh. 0108 20 1800
eezypersonnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Jyväskylä

Käyntiosoite:
Yliopistonkatu 36 / Torikeskus, 4. krs
40100 Jyväskylä

Postiosoite:
Yliopistonkatu 36 B
40100 Jyväskylä

Puh. 050 366 7708

jyvaskyla.personnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Oulu

Uusikatu 35, 2. krs
90100 Oulu

Puh. 040 752 9776

petri.heikkinen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Seinäjoki

Kauppakatu 5
60100 Seinäjoki

Puh. 040 726 3395

heikki.laitala@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Joensuu

Koskikatu 13
80100 Joensuu

Puh. 040 525 4885
seija.tolonen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Kouvola

Keskikatu 9, 4. krs
45100 Kouvola

Puh. 040 482 6770
liena.silen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Lahti

Vesijärvenkatu 76
15140 Lahti

Puh. 040 482 6770
liena.silen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Henkilöstömme

Myynti – suorahaku ja rekrytointi

Mikael Ivovaara

Head of Sales and Accounts

Suorahaku ja rekrytointi

Myynti

040 097 4520
mikael.ivovaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Ahola

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 073 9308
johanna.ahola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Hakala

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 339 7722
kari.hakala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tero Hassinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 388 3039
tero.hassinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petri Heikkinen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 752 9776
petri.heikkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petri Häyrinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 061 0702
petri.hayrinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Jalasto

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 514 1188
laura.jalasto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti, Uudelleensijoitus

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ulla Kauppi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

Vanhempainvapaalla
ulla.kauppi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jenni Kemppainen

Executive Search Consultant

Myynti, Suorahaku ja rekrytointi

050 330 1430
jenni.kemppainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sirpa Kilpeläinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 338 4881
sirpa.kilpelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jorma Komulainen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 500 0005
jorma.komulainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Laitala

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 726 3395
heikki.laitala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jonathan Laitala

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

Opintovapaalla
jonathan.laitala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilpo Niemelä

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 366 7708
ilpo.niemela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Perello

Search and Assessment Services Consultant

Myynti

Henkilöarviointi

050 598 3991
arttu.perello@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henna Pöri-Myllyniemi

Chief Business Officer

Uudelleensijoitus

044 767 1365
henna.pori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Liena Silen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 482 6770
liena.silen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henri Soininen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

045 353 3337
henri.soininen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Seija Tolonen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 525 4885
seija.tolonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heidi Tuomikorpi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

043 824 3261
heidi.tuomikorpi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Miikka Uurto

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 527 1868
miikka.uurto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Vimpari

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 845 5584
antti.vimpari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Suorahaku ja rekrytointi – research

Juulia Holmala

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 593 7966
juulia.holmala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Joni Juusola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 566 7391
joni.juusola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Järvi

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 467 0969
arttu.jarvi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Erkka Laine

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 337 6874
erkka.laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jari Mäki

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 584 6807
jari.maki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saija Sievistö

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

043 827 1422
saija.sievisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanna Tukiainen

Recruitment & Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit, Suorahaku ja rekrytointi

050 560 0059
sanna.tukiainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Annika Valaranta

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 307 1429
annika.valaranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henkilöarviointi

Katja Konkka

Head of Psychologists, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assessment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Kehitys- ja tukitiimit: sihteerit ja henkilöarviointiassistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Iivanainen

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 7113
paivi.iivanainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kira Knowlton

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 444 9953
kira.knowlton@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aleksi Mäkinen

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 377 2355
aleksi.makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piritta Nauha

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 8988
piritta.nauha@eezy.fi
Ota yhteyttä

Severi Perheentupa

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

046 920 2940
severi.perheentupa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henri Ranta

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit


henri.ranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Niina Rekola

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit


niina.rekola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Rissanen

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

040 540 5775
laura.rissanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilja Solovjew

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 342 4720
ilja.solovjew@eezy.fi
Ota yhteyttä

Lisette Sällström

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

Vanhempainvapaalla
lisette.sallstrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sari Krats

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

050 322 1412
sari.krats@eezy.fi
Ota yhteyttä

Uudelleensijoitus

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti, Uudelleensijoitus

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henna Pöri-Myllyniemi

Chief Business Officer

Uudelleensijoitus

044 767 1365
henna.pori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maiju Holopainen

Service Manager

Uudelleensijoitus

040 592 9436
maiju.holopainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johto

Mikael Ivovaara

Head of Sales and Accounts

Suorahaku ja rekrytointi

Myynti

040 097 4520
mikael.ivovaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti, Uudelleensijoitus

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Markus Jussila

Business Director

Johto ja hallinto

050 346 7570
markus.jussila@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Konkka

Head of Psychologists, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assessment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Kehitys- ja tukitiimit: sihteerit ja henkilöarviointiassistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hallinto

Emilia Heinäsuo-Haavisto

Service Coordinator

Johto ja hallinto

040 545 3210
emilia.heinasuo-haavisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Laiho

Service Coordinator

Johto ja hallinto

Opintovapaalla
laura.laiho@eezy.fi
Ota yhteyttä

Taru Palokangas

Service Coordinator

Johto ja hallinto

050 596 9184
taru.palokangas@eezy.fi
Ota yhteyttä

Susanna Salo

Service Coordinator

Johto ja hallinto

050 476 2807
susanna.salo@eezy.fi
Ota yhteyttä


Laskutusosoite

Eezy Personnel Oy

(y-tunnus 2215096-6)

Verkkolaskuosoite: 003722150966

Operaattoritunnus: E204503

tai sähköpostilla EezyPersonnelOy.FI.P.146704-2@docinbound.com

Toivomme saavamme laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.