Yhteystiedot

Yhteystiedot onnistumisiin

Tältä sivulta löydät toimipisteidemme sekä henkilöstömme yhteystiedot. Olitpa sitten osaajan tai työnantajan roolissa, Eezy Personnel on valmiina auttamaan sinua onnistumaan.
Vinkkaamme sinua tutustumaan myös Ajankohtaista-osioon, josta löydät uusimmat blogit ja uutiset alalta.

Voit ottaa yhteyttä myös yhteydenottolomakkeella.


Toimipisteemme

Helsinki

Itämerenkatu 3 B, 5. krs.
00180 Helsinki

Puh. 0108 20 1800
helsinki.personnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Tampere

Åkerlundinkatu 11, 5. krs
33100 Tampere

Puh. 03 3138 0400
tampere.personnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Turku

Lemminkäisenkatu 34, 6. krs
20520 Turku

Puh. 0108 20 1800

Ihmiset ja saapumisohjeet

Jyväskylä

Käyntiosoite:
Yliopistonkatu 36 / Torikeskus, 4. krs
40100 Jyväskylä

Postiosoite:
Yliopistonkatu 36 B
40100 Jyväskylä

Puh. 050 366 7708

jyvaskyla.personnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Oulu

Kauppurienkatu 11 B 42, 4. krs
90100 Oulu

Puh. 040 752 9776

oulu.personnel@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Seinäjoki

Kauppakatu 5
60100 Seinäjoki

Puh. 050 476 2039

tommi.hakanpaa@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Joensuu

Koskikatu 13
80100 Joensuu

Puh. 040 525 4885
seija.tolonen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Kouvola

Keskikatu 9, 4. krs
45100 Kouvola

Puh. 040 482 6770
liena.silen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Lahti

Harjukatu 44 C
15100 Lahti

Puh. 040 482 6770
liena.silen@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Rovaniemi

Rovakatu 19
96200 Rovaniemi

Puh. 0400 188 199
esa.auer@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Kemi

Pohjoisrantakatu 5
94100 Kemi

Puh. 0400 188 199
esa.auer@eezy.fi

Ihmiset ja saapumisohjeet

Henkilöstömme

Myynti – suorahaku ja rekrytointi

Mikael Ivovaara

Head of Sales and Accounts

Suorahaku ja rekrytointi

Myynti

040 097 4520
mikael.ivovaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johanna Ahola

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 073 9308
johanna.ahola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kari Hakala

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 339 7722
kari.hakala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tommi Hakanpää

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 476 2039
tommi.hakanpaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Tero Hassinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 388 3039
tero.hassinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petri Heikkinen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 752 9776
petri.heikkinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pasi Honkaniemi

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 772 7016
pasi.honkaniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Petri Häyrinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 061 0702
petri.hayrinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Jalasto

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 514 1188
laura.jalasto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sirpa Kaustinen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 598 1662
sirpa.kaustinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ulla Kauppi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 466 1062
ulla.kauppi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jenni Kemppainen

Executive Search Consultant

Myynti, Suorahaku ja rekrytointi

050 330 1430
jenni.kemppainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sirpa Kilpeläinen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 338 4881
sirpa.kilpelainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jorma Komulainen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 500 0005
jorma.komulainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heikki Laitala

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 726 3395
heikki.laitala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jonathan Laitala

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 329 0202
jonathan.laitala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Juhani Lettolammi

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 551 7060
juhani.lettolammi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pekka Loponen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 556 0905
pekka.loponen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Janne Metsä

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 090 9927
janne.metsa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilpo Niemelä

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 366 7708
ilpo.niemela@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pasi Papunen

Business Director

Johto ja hallinto

040 501 3128
pasi.papunen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Perello

Search and Assessment Services Consultant

Myynti

Henkilöarviointi

050 598 3991
arttu.perello@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henna Pöri-Myllyniemi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

Opintovapaalla
henna.pori@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jouni Saarinen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 776 9895
jouni.saarinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Liena Silen

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 482 6770
liena.silen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henri Soininen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

045 353 3337
henri.soininen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Seija Tolonen

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 525 4885
seija.tolonen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Timo Tuohimaa

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 040 3032
timo.tuohimaa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heidi Tuomikorpi

Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

043 824 3261
heidi.tuomikorpi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Outi Tuononen

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

050 911 6764
outi.tuononen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Miikka Uurto

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 527 1868
miikka.uurto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Vimpari

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 845 5584
antti.vimpari@eezy.fi
Ota yhteyttä

Heli Vähäsilta

Senior Executive Search Consultant

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

050 348 4418
heli.vahasilta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Suorahaku ja rekrytointi – research

Joni Juusola

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 566 7391
joni.juusola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Arttu Järvi

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 467 0969
arttu.jarvi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Erkka Laine

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 337 6874
erkka.laine@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanna Mäihäniemi

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 593 7966
sanna.maihaniemi@eezy.fi
Ota yhteyttä

Jari Mäki

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 584 6807
jari.maki@eezy.fi
Ota yhteyttä

Saija Sievistö

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

043 827 1422
saija.sievisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sanna Tukiainen

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 560 0059
sanna.tukiainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Satu Väistö

Head of Research

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 525 9597
satu.vaisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Annika Valaranta

Research Consultant

Suorahaku ja rekrytointi

Researcherit

050 307 1429
annika.valaranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henkilöarviointi

Katja Konkka

Head of Psychologists, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assessment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Kehitys- ja tukitiimit: sihteerit ja henkilöarviointiassistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Pirjo Aalto

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit


pirjo.aalto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Olli Himanen

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

050 421 3345
olli.himanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Iivanainen

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 7113
paivi.iivanainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Kira Knowlton

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 444 9953
kira.knowlton@eezy.fi
Ota yhteyttä

Aleksi Mäkinen

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 304 6367
aleksi.makinen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Piritta Nauha

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 307 8988
piritta.nauha@eezy.fi
Ota yhteyttä

Severi Perheentupa

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

046 920 2940
severi.perheentupa@eezy.fi
Ota yhteyttä

Henri Ranta

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 343 0674
henri.ranta@eezy.fi
Ota yhteyttä

Niina Rekola

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit


niina.rekola@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Rissanen

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

040 540 5775
laura.rissanen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Ilja Solovjew

Psychologist, Assessment Services Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 342 4720
ilja.solovjew@eezy.fi
Ota yhteyttä

Lisette Sällström

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

Psykologit

050 340 9778
lisette.sallstrom@eezy.fi
Ota yhteyttä

Sari Krats

Psychologist, Assessment Services Senior Consultant

Henkilöarviointi

050 322 1412
sari.krats@eezy.fi
Ota yhteyttä

Uudelleensijoitus ja muutosturva

Meggi Hedengren

Career Coach

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 325 1069
meggi.hedengren@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maiju Holopainen

Career Coach, Project Manager

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

050 462 0280
maiju.holopainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Päivi Patala

Sales Manager,
Muutosturva ja uudelleensijoituspalvelu

Myynti

050 442 0185
paivi.patala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Airi Sulejmani

Project Manager, Team Lead

Uudelleensijoitus

Projektipäälliköt ja uravalmentajat

040 588 2630
airi.sulejmani@eezy.fi
Ota yhteyttä

Johto

Mikael Ivovaara

Head of Sales and Accounts

Suorahaku ja rekrytointi

Myynti

040 097 4520
mikael.ivovaara@eezy.fi
Ota yhteyttä

Antti Joutseno

Consultant Director, Executive Search

Myynti

Suorahaku ja rekrytointi

040 541 0858
antti.joutseno@eezy.fi
Ota yhteyttä

Katja Konkka

Head of Psychologists, Assessment Services

Henkilöarviointi

Psykologit

050 354 6980
katja.konkka@eezy.fi
Ota yhteyttä

Maria Nevala

Head of Assessment Process and Development, Assessment Services

Henkilöarviointi

Kehitys- ja tukitiimit: sihteerit ja henkilöarviointiassistentit

040 744 8989
maria.nevala@eezy.fi
Ota yhteyttä

Hallinto

Emilia Heinäsuo-Haavisto

Secretary

Johto ja hallinto

040 545 3210
emilia.heinasuo-haavisto@eezy.fi
Ota yhteyttä

Mirja Hurskainen

Secretary

Johto ja hallinto

050 528 0016
mirja.hurskainen@eezy.fi
Ota yhteyttä

Laura Laiho

Secretary

Johto ja hallinto

Vanhempainvapaalla
laura.laiho@eezy.fi
Ota yhteyttä

Taru Palokangas

Secretary

Johto ja hallinto

050 596 9184
taru.palokangas@eezy.fi
Ota yhteyttä

Susanna Salo

Service Coordinator

Johto ja hallinto

050 476 2807
susanna.salo@eezy.fi
Ota yhteyttä


Laskutusosoite

Eezy Personnel Oy

(y-tunnus 2215096-6)

PL 20754
00021 LASKUTUS

Verkkolaskuosoite: 003722150966

Operaattoritunnus: E204503

Toivomme saavamme laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina.